KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12452148
nr 1245 2148
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsning, Fisk. Signerad, numrerad 98/100. Motivet: 15x20,5 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 april 2019
kl 20:12:20
100 kr
150 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander